Контрактні абоненти Vodafone отримали дешевший інтернет у роумінгу

Решта умов базових тарифів у роумінгу залишаються незмінними. Клієнтам Vodafone доступні дзвінки від 2 грн за хвилину в 16 країнах Європи, де працює Vodafone. Базові тарифи активуються автоматично.

З 1 червня контрактні клієнти Vodafone зможуть користуватися мобільним інтернетом у роумінгу за більш вигідними тарифами. Оновлені базові тарифи доступні в більш ніж 75 країнах світу. Вартість користування відтепер складе 40 грн за кожні 100 МБ.Решта умов базових тарифів у роумінгу залишаються незмінними. Клієнтам Vodafone доступні дзвінки від 2 грн за хвилину в 16 країнах Європи, де працює Vodafone. Базові тарифи активуються автоматично.

Пакет послуг передбачає безлімітний обмін повідомленнями у Viber, WhatsApp і Skype. Трафік не обмежується на текстове спілкування та пересилання зображень. Щоденна оплата 40 грн знімається при першому користуванні на добу мобільним інтернетом або будь-яким з месенджерів: Viber, WhatsApp, Skype.

Решта умов базових тарифів у роумінгу залишаються незмінними. Клієнтам Vodafone доступні дзвінки від 2 грн за хвилину в 16 країнах Європи, де працює Vodafone. Базові тарифи активуються автоматично. Напередодні подорожі за кордон контрактним абонентам варто перевірити, чи активована послуга роумінгу, це можна зробити за допомогою USSD команди *110*51# і кнопка виклику.

У квітні цього року Vodafone представив оновлені роумінгові тарифи для клієнтів передоплати – базові тарифи в роумінгу в більш ніж 75 країнах світу діють за умови реєстрації в будь-якій мережі. Тарифи пропонують доступний мобільний інтернет і безлімітне користування месенджерами, а також меншу вартість розмов.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я