Середа, 28 Лютого, 2024

Microsoft вже готує перше оновлення для Windows 10

Операційна система Windows 10 ще тільки готується до релізу цього літа, а в ній вже будуть виправляти помилки. Microsoft уже веде розробку першого великого оновлення для неї під назвою Redstone. Воно має з’явитися в першій половині наступного року.

Redstone – загальне кодове ім’я оновлень, яке знайоме користувачам гри Minecraft, котру Microsoft придбала минулого року. Апдейти стосуватимуться ключових компонентів ОС та її ядра й переважно створюються з прицілом на нові апаратні платформи та пристрої, що працюють під управлінням Windows: Xbox One, Surface Hub, HoloLens, Microsoft Band, смартфони, планшети тощо.

Оновлення для Windows 10 будуть виходити щомісяця та міститимуть важливі нововведення. Це допоможе цій операційній системі стати схожою на службу, а не окремий продукт.

Елементи на зразок нового браузера Project Spartan оновлюватимуться через магазин додатків Windows Store, завдяки чому Microsoft зможе швидше презентувати новинки публіці. Компанія також перенесла багато вбудованих у Windows Phone додатків на таку модель оновлення і збирається дотримуватися таких принципів із Windows у цілому.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися