Неділя, 26 Травня, 2024

Смартфони Huawei упіймали на обмані в бенчмарках, і виробник дозволить вручну активувати особливий режим

Розробник популярного тестового пакету 3DMark – компанія UL – нещодавно видалив зі свого рейтингу низку моделей телефонів від Huawei. Причиною стало те, що апарати цього виробника нечесно проходили бенчмарк, вмикаючи режим підвищеної продуктивності. У відповідь Huawei дозволить користувачам вручну запускати такий профіль роботи смартфона.

На шахрайстві піймали, серед інших, апарати Huawei P20, P20 Pro, Nova 3 та Honor Play. Уперше дивні результати бенчмарків помітили експерти ресурсу AnandTech, які припустили, що нові смартфони Huawei відстежують, чи не запустили на них тестовий пакет. У цьому разі вони активують режим максимальної продуктивності, недоступний при звичайному використанні.

Фахівці UL підтвердили це, запустивши на телефонах спеціальну версію 3DMark, яка дала зовсім інші результати, ніж цей же тестовий пакет з Google Play. За їхніми словами, запуск публічно доступної версії 3DMark показує продуктивність телефонів на 47% більше, ніж при запуску приватної версії. Хоча обидві є ідентичними.

У Huawei сказали, що режим підвищеної продуктивності є стандартним для телефонів компанії, а не спеціальним способом показати більше балів у тестових пакетах. Гаджет активує свої максимальні ресурси залежно від поточного завдання. У Huawei розповіли, що в наступних оновленнях програмного забезпечення «Режим продуктивності» можна буде активувати вручну. Відповідна опція стане доступна починаючи з версії фірмової програмної оболонки EMUI 9.0, дата релізу якої ще не встановлена.

Виробник також домовився з UL щодо повернення видалених апаратів з рейтингового списку 3DMark. Телефони P20, P20 Pro, Nova 3 та Honor Play з’являться у ньому після того, як «Режим продуктивності» стане публічно доступним.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися