Microsoft Word почне сам генерувати текст, функція з’явиться в березні

Функціональність прогнозування тексту працює на базі штучного інтелекту

Microsoft додасть у Word підтримку функції передбачення тексту. Про додавання цієї опції в текстовий процесор стало відомо ще минулого року. Функція була тривалий час доступна тестовим користувачам, а в березні вона з’явиться у фінальній версії Word.

Функціональність прогнозування тексту працює на базі штучного інтелекту. Вона на основі вже введеного користувачем тексту створює пропозиції того, що він може надрукувати далі. Microsoft зазначає, що ця технологія допоможе набирати тексти ефективніше, прогнозуючи слова швидко, своєчасно і точно.

Після додавання нової функції користувачі Word будуть бачити сірим кольором текстові прогнози, які можна буде затвердити натисканням клавіші Tab або скасувати натисканням клавіші Esc. У Microsoft кажуть, що із часом точність передбачення буде поліпшуватися й адаптуватися до стилю письма користувача.

Приватність не постраждає – у Microsoft кажуть, що робота штучного інтелекту відбувається на локальному комп’ютері. Жодні дані не пересилаються на сторонні машини, якщо сам юзер не надасть їх через механізм зворотного зв’язку. Ця опція знаходиться в розділі «Довідка»-«Зворотній зв’язок».

1 коментар

  1. Такая ЕРУНДА уже есть на Андроиде. КАК ОНА ДОСТАЛА!!! Еще и в Винде будет… ПРОСТО КАПЕЦ!!!

Comments are closed.