Mitsubishi випустить автомобіль, який посилатиме на три слова

Наприклад, «риба.шарада.липа», і можна точно знати, що це поруч із входом у метро «Палац спорту» в Києві.

Mitsubishi Eclipse Cross стане першим автомобілем, який посилатиме загублених користувачів за координатами з трьох слів. Для цього машина використовуватиме карту What3words. Це має значно спростити навігацію, дозволяючи вводити бажане місце на планеті за допомогою трьох слів.

What3words – глобальний навігаційний сервіс, який дозволяє запам’ятати координати будь-якої точки на планеті чи швидко пояснити будь-кому свою локацію. Для цього світ розділений на 57 трильйонів квадратів розміром 3х3 метри. Кожному такому блоку він присвоїв адресу, яка складається з трьох випадкових слів. Наприклад, «риба.шарада.липа», і можна точно знати, що це поруч із входом у метро «Палац спорту» в Києві.

У Eclipse Cross використовуватиметься навігація TomTom з вбудованою підтримкою What3words. Причому вона працюватиме навіть в офлайн-режимі, що часто трапляється на дорозі.

Продажі автомобіля починаються найближчими місяцями.

Кількість автомобілів з підтримкою What3words скоро може стати значно більше. Адже у жовтні компанія HERE Technologies уклала з What3words партнерство. Фірма HERE Technologies мало відома кінцевим споживачам, але її супутникова навігація використовується в 4 із 5 нових автомобілів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я