Навушники непотрібні: девайс SoundBeamer транслюватиме музику в голову

Перші користувачі кажуть, що отриманий через SoundBeamer звук відчувається так, ніби він всередині, спереду, над і ззаду користувача

Розробники з ізраїльської компанії Noveto Systems довели, що для індивідуального прослуховування музики навушники необов’язкові. Створений ними пристрій SoundBeamer транслює треки безпосередньо в голову. Передача звуку в мозок відбувається через барабанну перетинку.

SoundBeamer представляє собою стаціонарний настільний пристрій, який за допомогою технології тривимірного сканування відстежує розташування вух користувача. Далі кількома лазерами він світить у вухо. Потрапивши у вушний канал світло створює перепади тиску, що і є звуком.

Перші користувачі кажуть, що отриманий через SoundBeamer звук відчувається так, ніби він всередині, спереду, над і ззаду користувача. Директор Noveto Systems Крістоф Рамштайн каже, що описати враження від нової технології словами складно, оскільки мозок не розуміє того, чого він не знає.

Змінивши налаштування можна зробити так, щоб звук слідував за користувачем. Також можна вийти з променя і тут же потрапити в навколишні звуки.

Гаджет SoundBeamer 1.0 є практичним прототипом. Очікувати появу комерційного зразка можна у грудні 2021 року.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я