Субота, 25 Травня, 2024

Mobile World Congress залишиться в Барселоні до 2030 року

Любителі смартфонів, мобільних технологій зможуть і далі дізнаватися про новинки індустрії з Барселони. Всесвітній конгрес мобільних технологій, найбільша у світі конференція з мобільних технологій, і далі проходитиме в Барселоні принаймні до 2030 року.

Ви можете запитати, хіба цей конгрес не відбувався в Барселоні постійно? Не зовсім.

MWC вперше відбувся в Римі в 1990 році, і щороку він переносився з міста в місто, включаючи Берлін, Лісабон, Афіни та Мадрид. Потім він проводився в Каннах протягом десяти років, поки нарешті не облаштувався в Барселоні в 2006 році, де він проводився з тих пір. Але термін партнерства закінчується в 2024 році.

За словами організатора заходу, асоціації GSMA, яка керує глобальним розвитком мобільного зв’язку, нову угоду узгодили на засіданні ради в Куала-Лумпурі 27 червня.

«Ми не просто розширили подію з моменту нашого переїзду в Барселону, але й розвинули її, щоб включати цілу екосистему», — сказав генеральний директор  GSMA Джон Хоффман у заяві.

Хоча основна частина конференції відбувається на величезному майданчику Барселони Fira Gran Via, під час проведення MWC по місту проводяться численні допоміжні заходи та вечірки. За даними GSMA, відвідування MWC також досить масове: у 2019 році його відвідало 109 000 людей, що також є однією з причин, чому Барселона та Фіра добре підходять для конференції.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися