Понеділок, 15 Квітня, 2024

Мобільна Opera отримала блокувальник реклами

Популярний браузер для смартфонів і планшетів отримав вбудовану можливість блокувати рекламу на сайтах. Норвезький розробник цього браузера стверджує, що завдяки такому рішенню веб-сторінки в Opera завантажуються навіть швидше, ніж при використанні сторонніх антирекламних доповнень. Крім того, вбудована функція заощаджує споживання браузером оперативної пам’яті.

За замовчуванням блокувальник реклами в Opera вимкнений, проте його можна активувати в налаштуваннях програми. Крім того, компанія випустила новий інструментарій, що дозволяє порівнювати швидкість завантаження сайтів при відключеному та включеному блокувальнику.

Opera – не єдина компанія, яка використовує блокування для залучення користувачів. У 2015 році Apple дав можливість створювати подібні рішення в iOS 9 стороннім розробникам, цього року Samsung анонсував підтримку блокувальників у своєму браузері для Android. Колишній глава Mozilla випустив спеціальний браузер з такою можливістю. А відоме розширення для блокування реклами Adblock Plus запропонувало можливість «віддячити» творцям сайтів та компенсувати їм падіння виручки від закритої реклами.

Мобільну Opera з блокувальником реклами можна завантажити безплатно в App Store і Google Play.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися