Чому мобільний геймер – це дві години

Ми дедалі більше граємо на своїх смартфонах та планшетах, і особливо активно мобільними розвагами бавляться власники останніх. А ось користувачі смартфонів не так масово витрачають гроші на мобільні ігри.

Такі результати отримали аналітики NPD Group, які впродовж останніх двох років опитали 5566 любителів мобільних ігор віком від двох років. Гравці сьогодні стали значно більше розважатися на своїх гаджетах – вони витрачають на це майже по дві години на день. Це на 57% більше, ніж у 2012 році – тоді цей показник становив усього 80 хвилин на день.

Діти віком 2-12 років використовують свої мобільні пристрої переважно для ігор. Ця група геймерів також грає в більшу кількість забавок – у середньому близько 5 ігор. Крім того, ці любителі мобільного геймінгу частіше грають в платні ігри – вони мають щонайменше по 3 платних гри. І саме наймолодші користувачі віком від 2 до 12 років посіли друге місце за витраченими на мобільні ігри сумами. Випереджають їх лише респонденти віком 25-44 років.

Найчастіше для мобільних ігор користувачі обирають планшети, однак тільки кожен п’ятий з опитаних грає виключно на мобільних гаджетах. Інші 80% грають на найрізноманітніших пристроях і платформах. Тим не менш, найбільше часу респонденти проводять в іграх для мобільних девайсів.

У що ж краще грати на смартфоні чи планшеті? Перегляньте добірку кращих ігор для Android та iOS.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я