В мобільні ігри можна буде грати на ПК через Steam

BlueStacks презентував інструмент для розробників, за допомогою якого мобільні ігри можна буде легко перенести на ПК. Усі витрати з портування беруть на себе BlueStacks.

У компанії стверджують, що тепер розробнику досить інтегрувати набір BlueStacks Inside в гру під Android та iOS і опублікувати проект в Steam. Зазначений набір інструментів дає розробникам доступ до акцій і груп та дозволяє здійснювати внутрішньоігрові покупки через гаманець Steam. За це потрібно виплачувати відсоток BlueStacks і стандартну комісію Valve.

Гравці ж взагалі різниці не помітять: їм достатньо купити гру і запустити її через лаунчер Steam, точно так само, як з ПК-проектами. Установка через BlueStacks відкриває можливість грати в мобільні проекти, використовуючи стандартну клавіатуру і мишку.

Поки про використання BlueStacks Inside оголосила тільки Fabled Game Studio, з-під пера якої вийшла Pirates Outlaws для Android і iOS. Студія готується представити свій проект у Steam. У цілому ж розробка на стадії «софт-старту», і повноцінна дата релізу поки невідома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я