Понеділок, 15 Квітня, 2024

«Розумні» годинники «вбивають» швейцарські

В останньому кварталі 2015 року у світі було вироблено понад 8,1 мільйона «розумних» годинників і 7,9 мільйона швейцарських. Популярність інтелектуальних носимих гаджетів швидко зростає, пишуть у звіті аналітики Strategy Analytics. Усього рік тому за квартал вироблялося менше 2 мільйонів «розумних» годинників – у 4 рази менше, ніж сьогодні.

Лідером залишається Apple Watch з 63% ринку, Samsung займає 16%. Тобто 8 із 10 вироблених у світі «розумних» годинників припадає на ці дві компанії.

«Швейцарська годинникова промисловість засунула голову в пісок і сподівалася, що смарт-годинники скоро відживуть своє. Швейцарські бренди, такі як Tag Heuer, у 4 кварталі 2015 року зайняли крихітний 1% ринку «розумних» годинників, дуже сильно відстаючи від Apple, Samsung та інших лідерів у цій категорії», – сказав виконавчий директор Strategy Analytics Нейл Мостон.

Аналітики кажуть, що розквіт смарт-годинників ще попереду. Сьогодні вони посідають друге місце на ринку інтелектуальних носимих пристроїв, поступаючись більш простим фітнес-браслетам. Однак, за твердженням експертів з Juniper Research, до 2019 року «розумні» годинники вийдуть вперед, і ними користуватимуться 130 мільйонів людей у всьому світі.

Згідно з недавнім опитуванням, проведеним компанією Kentico, дві основні причини, чому люди не купують «розумні» годинники, – висока вартість і відсутність розуміння, навіщо вони потрібні. При цьому на ціну поскаржилися майже 70%, а 40% не бачать сенсу в цих гаджетах.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися