Понеділок, 24 Червня, 2024

Мобільний інтернет – основне «вікно» в Павутину для китайців

Смартфони продовжують доводити, що вони можуть бути кращим другом людини в сучасному цифровому світі. Це добре видно на прикладі Китаю, в якому для виходу в інтернет воліють використовувати мобільні гаджети, а не ПК чи ноутбуки.

У Китаї загалом нараховується 632 підключених до Мережі осіб, 83% з яких (527 млн) використовували для доступу до неї мобільний пристрій і лише 81% (512 млн) користувались для цього комп’ютерами. Загалом у країні кількість мобільних серферів за півріччя виросла на 5,4%. При цьому багато з новачків навіть не мають ПК та починають освоювати Мережу одразу через смартфон чи планшет.

Українські абоненти також освоюють новітні мобільні технології – кількість «розумних» гаджетів у мережі МТС зростає дуже швидко: у другому кварталі 2014 вона збільшилася на 50% порівняно з попереднім роком. Загальна ж кількість смартфонів перевищила позначку в 5,4 мільйона пристроїв, що становить майже 24% від усіх телефонів у абонентів оператора.

Як і раніше, найпопулярнішою операційною системою є Android: їхня кількість збільшилася майже в 2,5 рази порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Також продовжує зростати кількість власників смартфонів на базі Apple iOS і на сьогоднішній день складає більше 584 тис., що на 47% перевищує показник 2 кварталу 2013 року.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися