Українські гори стають інтернет-центром

Поїздка на курорт до Карпат не означає, що потрібно відмовлятися від перегляду улюблених веб-сайтів та ресурсів. Це доводять самі абоненти МТС, які дедалі більше користуються мобільним інтернетом у горах.

На відомих курортах Карпат протягом травня та червня обсяг використання мобільного інтернету зріс майже на 80% порівняно з аналогічним періодом минулого року, а з початком літа кількість онлайн-користувачів зросла на третину. Загалом щодня туристи передають та отримують понад 3 ТБ інформації. Найактивніші серфери – це відвідувачі курортів Трускавець та Буковель, міста Мукачево на Закарпатті та Міжгірського району Закарпатської області, де розташовані такі відомі туристичні об’єкти, як водопад Шипіт, селище-музей Колочава та озеро Синевир.

Експерти МТС пояснюють таку високу інтернет-активність відпочивальників вигідними тарифами «Смартфон» з безлімітними дзвінками та інтернетом. З їхньою появою абоненти оператора в середньому почали споживати за місяць 500 МБ трафіку, що в 5 разів перевищує споживання мобільного інтернету в інших тарифах для масового сегменту. З 21 липня абонентам тарифної лінійки «Смартфон» доступна послуга «Смартфон оптом», яка дозволяє заощаджувати до 30% коштів при збереженні обсягу користування.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я