Понеділок, 24 Червня, 2024

Модульний смартфон Google затримається

Історія Google Glass повторилася з іншим продуктом пошукового гіганта – модульним телефоном Project Ara. Як і окуляри, смартфон зі змінними компонентами довели до майже готового продукту, а потім – відтермінували випуск. Проте у випадку Project Ara розробники кажуть, що затримка ненадовго – до 2016 року.

У Twitter-акаунті Project Ara з’явилися кілька записів, які вказують на проблеми із запуском модульного смартфона. Автори проекту не розкривають подробиць про виниклі труднощі. Швидше за все, мова йде про неможливість швидко налагодити стабільну роботу розрізнених модулів. Утім, компанія вже показувала, що це не просто ідея на папері. На своїй конференції Google презентувала працездатний прототип.

Пошуковий працює над Project Ara вже більше трьох років. За досить довгу історію девайс пережив кілька перероджень, зокрема, його актуальна рамка – уже третє покоління Spiral. Головна ідея цього мобільника в тому, щоб користувач міг легко та самостійно змінити будь-який елемент – від камери та батареї до процесора та екрана. Окрім цього, виробники апаратних модулів можуть випускати і незвичні сьогодні блоки, наприклад, датчик радіації, хімічного забруднення тощо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися