Понеділок, 20 Травня, 2024

Модульний смартфон показали в дії

Команда розробників з Google вже довгий час працює над тим, що може стати революцією в мобільному світі. Вони створюють смартфон Project Ara на Android, який можна буде сконфігурувати за своїми вимогами, змінюючи його складові елементи. Довгий час подібний гаджет залишався лише концепцією та лабораторними зразками, проте нещодавно інженери показали його перший робочий прототип:

Ця рання модель модульного смартфона називається Spiral 1 і є повнофункціональним гаджетом. Поки що він має обмежену здатність до конфігурування компонентів, проте в наступній версії Spiral 2 його оснастять спеціальними чіпами виробництва Toshiba, які розширять цю можливість. Нову модель інженери обіцяють показати вже в січні на конференції розробників Project Ara.

Project Ara – це кодова назва ініціативи Google з розробки безплатної платформи з відкритим апаратним забезпеченням для створення модульного смартфона. Її основу складає системна рама, яка буде доступна в трьох розмірах та розробкою якої займається сам пошуковий гігант. Сторонні виробники зможуть створювати модулі для неї: дисплеї, клавіатури, батареї, різноманітні сенсори тощо. Завдяки цьому несправні або застарілі частини такого телефона можна поміняти, зберігши решту гаджета. Такий підхід має надати більшої гнучкості при підборі мобільника, зменшити кількість відходів та продовжити цикл життя гаджетів.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися