Вівторок, 16 Квітня, 2024

Чому iPhone 6 не має сапфірового скла

Перед виходом нового смартфона Apple поширювалися чутки, що він матиме новий тип захисту для дисплея – сапфірове скло. Цю думку підтверджувало партнерство «яблучної» корпорації з виробником такого скла GT Advanced Technologies. Однак iPhone 6 отримав традиційне покриття Corning, і спеціалісти з DisplayMate знають, чому.

За їхніми словами, від сапфіру відмовилися через те, що він дає набагато більше віддзеркалень, ніж звичайне скло, через що гаджет з таким екраном важче читати на яскравому сонці. Дослідження DisplayMate показують, що сапфірове скло має вдвічі більший рівень віддзеркалень, ніж звичайне скло, яке відбиває всього 8% світла. А порівняно з iPad Air 2 цей параметр у сапфіру більший втричі – планшет відбиває лише 2,5% світла.

Рівень відбивання світла від сапфірового покриття (синя лінія) та звичайного скла (червона лінія)

На графіку вище видно, що при звичайних кутах погляду на екран від 0 до 40 градусів сапфірове покриття дає більше віддзеркалень навколишнього середовища та ускладнює читання інформації з нього.

У продажу вже був доступний смартфон із сапфіровим склом – Kyocera Brigadier. Через високий рівень відбиття променів виробникові довелося підняти максимальну яскравість дисплея до 610 ніт. Це не прибрало, проте пом’якшило проблему читання дисплея на сонячному світлі. Для порівняння, екрани різних поколінь iPad мають яскравість від 394 до 449 ніт.

Гаджети iPhone 6 та iPhone 6 Plus презентували в минулому місяці. Це два гаджети з різною діагоналлю та новим процесором, завдяки якому, за словами представників компанії, вони в 50 разів потужніші за перший iPhone в плані графіки. Окрім більшого екрана, нові смартфони стали тоншими порівняно з попередніми моделями. Вони вже продаються в українських магазинах за ціною від 13 000 до 18 000 гривень залежно від комплектації.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися