Молодь не згодна працювати по-старому

Сьогоднішні підлітки та молоді люди уже зовсім скоро стануть головною робочою силою у світі. Однак вони не згодні працювати в тих же умовах, в яких виконували свою роботу їхні батьки та дідусі. Працедавцям доведеться змінюватися.

В одних лише США нараховується 54 мільйони людей віком від 18 до 34 років, яких відносять до покоління «міленіум». Ці молоді працівники потіснять представників поколінь GenX (народжені в 1960-1980 роках) та Baby Boomer (народжені в 1946-1964 роках) на другий план. А до 2020 року вони становитимуть половину робочої сили у світі.

Ось три секрети, які допоможуть бізнесу утримати талановитих молодих людей:

  • розвивати культуру співпраці. Це найголовніша особливість робочого місця для представників покоління «міленіум». Більшість учасників дослідження вважає, що добра командна співпраця є найціннішим атрибутом ідеального робочого місця. Більше половини опитаних молодих людей зайняті на посадах, де їм часто доводиться працювати в команді. Майже 65% учасників віддають перевагу особистим нарадам зі своїми менеджерами, а 51% воліє проводити індивідуальні зустрічі з колегами. Це може бути головним поясненням того, чому значна частина молодих людей не працює у віддаленому режимі: майже 49% відповіли, що ніколи не виконували роботу вдома. При цьому вони працюють у дорозі та на ходу, і це викликає певні складнощі. Третина респондентів відзначила, що їм складно переглядати та редагувати документи на мобільному пристрої. Для 42% учасників проблемою є під’єднання на ходу до віртуальних нарад;
  • інвестиції в сучасне робоче місце. Представники покоління «міленіум» вимагають наявності адекватних технологічних засобів на робочому місці. Майже 93% опитаних відповіли, що доступність останніх технологій була важливим критерієм при виборі працедавця. Бізнесу варто налагодити комунікацію зі своїми працівниками, щоб дізнатися, які технології потрібні. Сьогодні вже неможливо відкладати впровадження сучасних рішень до моменту, поки не зламаються старі. Окрім цього, нові технології підвищують безпеку – це ще один пункт, яким переймаються молоді люди. Близько 81% учасників дослідження сказали, що вони не забувають про безпеку, коли обмінюються на роботі чутливими даними;
  • створення вагомої мети та системи цінностей. Молоді люди мають незалежне мислення і хочуть, щоб їхня кар’єра була частиною якоїсь більшої мети. Майже 80% представників покоління «міленіум» вважають, що самі контролюють свої успіхи в роботі. Вони також обирають компанії, які мають чіткі та вагомі цілі. Близько 88% учасників сказали, що це може привабити їх працювати в подібній фірмі. Проведене Світовим економічним форумом дослідження показало, що для 65% молодих людей одним із трьох пріоритетів при виборі роботи була можливість виділитися.

За матеріалами: Microsoft Daily