Українці полюбляють YouTube

Співвітчизники переглядають YouTube більше, ніж представники інших держав. Про це розповіла Анна Граділь, яка курирує YouTube у країнах СНД, Італії та Україні. На конференції, присвяченій цифровому перетворенню України, вона зазначила, що наша держава стала однією з 10 найбільших глядачів відеохостингу.

Переважну більшість контенту на YouTube (9 з 10) українці дивляться з метою освіти або розваги. Наші співвітчизники також використовують YouTube для пошуку інформації про різні товари і послуги. Це активно використовують вітчизняні інтернет-магазини. За даними Rozetka.ua, майже 70% потенційних покупців перед придбанням товару вивчають інформацію про нього на інтернет-ресурсах. Цей інтернет-магазин створив YouTube-канал, який, за словами директора Rozetka.ua Владислава Чечоткіна, вже має 650 000 глядачів і більше 100 мільйонів переглядів.

 

Згідно зі статистикою, поданою Agency of Internet Rights, у веденні якої знаходяться 16000 YouTube-каналів, найбільшою популярністю в українців користуються ролики для дітей (11%), гумористичні відео (10%), громадська та політична інформація (9%), комп’ютерні додатки, товари та послуги (8%). У середньому перегляду одного ролика на YouTube українські громадяни приділяють 3 хвилини і 40 секунд.

За оглядами гаджетів і технологій лідирує канал «Китай рулить». Він спеціалізується на розпакуванні посилок з Китаю, в яких можуть бути абсолютно різні речі, але в основному це якісь технологічні новинки. На другому місці канал магазину «Розетка», а на третьому – F.ua.

Огляди комп’ютерних ігор сьогодні популярні в усьому світі, і Україна – не виняток. Найпопулярніший відеоблогер у СНД – хлопець з-під Дніпропетровська EeOneGuy, у якого на сьогодні майже 5 млн глядачів.

Категорія «зроби сам» досить різноманітна, але найпопулярніші блогери спеціалізуються на різноманітних фізичних експериментах, наприклад, вибухах, запусках ракет. Вони досить популярні не тільки в Україні, але й у світі. На канал Kreosan навіть звернуло увагу видання The New York Times – вони взяли інтерв’ю у його авторів, хлопців з Луганська.

Дитячий контент українських блогерів досить успішно конкурує з відео, створеним у професійних студіях, за кількістю переглядів і часу, який глядачі проводять на цих каналах. Переважно це відео, в яких дітки грають різними іграшками. Серед українських каналів лідирують брат і сестра Mister Max (4 роки) і Miss Katty (2,5 року), у яких на двох більше мільйона глядачів.

Експерти зазначають, що українські блогери роблять досить якісний контент, постійно підвищуючи власні стандарти. Це приводить до зростання їхньої популярності – переглядів, кількості глядачів, часу перебування на каналі – і, відповідно, приносить їм більше заробітку.

За матеріалами: AIN.ua, Agency of Internet Rights

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я