Mozilla почала рекламувати передплату на VPN у своєму браузері Firefox

Mozilla пропонує послуги ProtonVPN за $10 на місяць. Це майже на $2 більше, ніж коштує такий самий пакет послуг, але при замовленні із сайту ProtonVPN.

Розробник популярного браузера Firefox – компанія Mozilla – оголосив про запуск експерименту. Невеликій групі користувачів почнуть показувати рекламу передплати на сервіс віртуальних приватних мереж ProtonVPN. У Mozilla кажуть, що вибрали ProtonVPN через його відкритість та політику роботи з даними.

Рекламу бачитиме починаючи з 24 жовтня невелика кількість обраних користувачів зі США. Для цього вони повинні мати останню версію браузера  Firefox 62. Рекламне оголошення показуватиметься у тому випадку, коли інтернет-серфінг відбувається в незахищеній мережі. Побачити його можна в правому верхньому кутку Firefox.

Mozilla пропонує послуги ProtonVPN за $10 на місяць. Це майже на $2 більше, ніж коштує такий самий пакет послуг, але при замовленні із сайту ProtonVPN. У Mozilla переконані, що люди згодні будуть заплатити трохи більше, щоб підтримати їхню роботу над безпечним інтернетом.

Реклама VPN є не першою спробою Mozilla отримати додаткове джерело прибутку. Раніше компанія показувала статті з Pocket. У Mozilla кажуть, якщо реклама ProtonVPN виявиться успішною, відповідне оголошення можуть побачити всі 300 млн користувачів Firefox.