Середа, 29 Листопада, 2023

Поліція обшукала будинки розробників Infamous для GTA 5

Поліція обшукала житло розробників популярного чит-моду Infamous для ММО-версії GTA 5 – GTA Online. Австралійський суд не тільки дав поліції ордер на обшук будинків хакерів, але і заморозив їхні банківські рахунки.

Причиною для ухвалення такого рішення став судовий позов Rockstar і Take-Two Interactive проти творців програми Infamous. Завдяки їй читери стають сильнішими за звичайних гравців, можуть вільно переміщатися по карті, отримувати гроші в необмеженій кількості і навіть активувати «God mode», тобто повну невразливість персонажа.

Щоб надати докази проти розробників і знайти додаткову інформацію про Infamous, правоохоронці вилучили у власників їхні ПК. Банківські ж рахунки були заморожені судом для забезпечення судового позову, щоб хакери після остаточного рішення у справі відшкодували Rockstar і Take-Two збитки, які виникли внаслідок порушення авторського права.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися