«МТС Україна» обіцяє 4G через рік

Україна ще не встигне перейти на UMTS, а вже може отримати наступне покоління мобільного зв’язку. Про готовність запустити 4G через рік заявив директор з корпоративного управління і контролю «МТС Україна» Олег Проживальський під час круглого столу, передає кореспондент РБК-Україна.

«Далі нам потрібно впровадити мережу четвертого покоління. Це потрібно робити, тому що у великих містах є попит, і він буде. Ми готові будемо через рік, я так думаю, всі разом, з державними структурами, зробимо все необхідне, щоб була створена відповідна нормативна база За моїми оцінками, через рік це можливо буде зробити. Звичайно, ми будемо вже впроваджувати і голос, і пересилання даних», – повідомив Проживальський.

У свою чергу генеральний директор МТС-Україна Іван Золочевський зазначив, що особливої різниці між 4G і 3G пересічний користувач не відчує, тому поспішати з його впровадженням не варто.

«Різниця між 3G і 2G на порядок вища, ніж між 4G та 3G, тому не варто так вже сильно заплигувати далеко вперед, не розуміючи, який внесок дійсно користування мобільним інтернетом в руці дає пересічному громадянину. Я не думаю, що дуже важливо зараз говорити про якнайшвидший прихід 4G доти, доки 3G не став абсолютно масовим», – сказав Золочевський.

А тим часом користувачам варто готувати свої гаманці до швидкісного мобільного інтернету. Щоб окупити затрати операторам доведеться підняти ціни на зв’язок щонайменше у 1,85 рази. А про переваги, які відкриє UMTS, читайте тут.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я