Неділя, 3 Грудня, 2023

Як «МТС Бонус» 40 мільйонів заощадила

Близько 50% абонентів «МТС Україна» користуються перевагами програми лояльності «МТС Бонус». Це приблизно 11 мільйонів осіб, які заощадили з нею минулого року майже 40 млн гривень. Саме на таку суму абоненти оператора отримали бонусів.

Накопичення балів відбувається під час користування зв’язком. За кожну витрачену гривню на свій додатковий рахунок абоненти отримують один бонус. Окрім цього, бали можна набирати, розраховуючись картками банків-партнерів.

Зібрані бонуси потім можна витратити на послуги зв’язку (поповнення рахунку, пакети хвилин, SMS та MMS, безлімітний інтернет), мобільні телефони та модеми, ваучери на послуги або товари партнерів програми. Абоненти «МТС Україна» мають можливість накопичувати бали не тільки за послуги мобільного зв’язку, а й за транзакції за картками банків-партнерів.

У 2014 році абоненти активніше користувалися накопиченими в програмі балами – близько 75% з них витратили на послуги зв’язку, а також послуги партнерів бонусної програми, що на 10% більше, ніж торік.

Серед усіх бонусних покупок найпопулярнішими залишаються послуги зв’язку – 97% всіх бонусних балів обміняли на поповнення рахунку, хвилини розмов, SMS та інтернет-пакети.

Програму «МТС Бонус» підтримали більше 20 компаній-партнерів. «МТС Україна» постійно розвиває програму, пропонуючи абонентам ширший перелік подарунків для обміну бонусів. До участі запрошуються видавництва, туристичні компанії, ресторани, кінотеатри, транспортні та страхові компанії, магазини електроніки і побутової техніки, косметики та парфумерії. Детальна інформація для потенційних партнерів доступна на сайті компанії.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися