Неділя, 14 Липня, 2024

Огляд Samsung Galaxy S24 і S24 Plus: розумний вибір

У своїх новітніх пристроях Samsung розумно поєднує оригінальні функції штучного інтелекту з деякими звичними концепціями. Galaxy S24 Plus і S24 запозичили деякі з найкращих ідей від Apple і Google, зробивши разом з ними стрибок в еру штучного інтелекту. Огляд Samsung Galaxy S24 і S24 Plus зробив ресурс TheVerge

Дизайн з плоским екраном, безперечно, належить iPhone, а технологія штучного інтелекту – Google. Програмне забезпечення, добре це чи погано, – це все Samsung. Але я б не назвав жоден з цих телефонів найкращим у світі. І хоча є спокуса назвати їх кращими телефонами Google, ніж Pixel, я не думаю, що це повністю відповідає дійсності.

Стандартний Galaxy S24, як і раніше, коштує від $799, а Galaxy S24 Plus – від $999, і лише модель Ultra подорожчала цього року до $1 299. Окрім розміру екрану, моделі, що не належать до лінійки Ultra, мають більшість однакових функцій, тому в цьому огляді я буду називати їх взаємозамінно, якщо не вказано інше.

Розрив між звичайними моделями та Ultra
Став більшим, ніж раніше, але переваги переходу на Ultra не відчуваються більш переконливими. Звісно, ви отримуєте більший, якісніший екран, більший зум і перо S Pen, як і завжди. Але багато з того, що робить Ultra хорошим, – це функції, які він поділяє з дешевшими моделями.

Функції штучного інтелекту Galaxy
Це включає в себе всі розрекламовані функції штучного інтелекту Galaxy, такі як генеративне редагування фотографій, переклад мови під час телефонних дзвінків і автоматичний запис резюме. Як і більшість речей зі штучним інтелектом, вони іноді чудові, а іноді дивні. Але в цілому вони приносять більше користі, ніж шкоди, і це круто знати, що мій телефон може перекласти розмову з кимось, хто розмовляє іспанською, якщо мені це потрібно. Незважаючи на всі примхи програмного забезпечення Samsung, це те, чого Pixel 8 Pro – або будь-який інший телефон, якщо на те пішло – наразі не може зробити.

Дисплеї та Дизайн

Samsung вдалося втиснути додатковий екран в Galaxy S24 і S24 Plus, не зробивши телефони значно більшими – S24 Plus перейшов з 6,6-дюймової на 6,7-дюймову панель, а S24 має 6,2-дюймовий екран проти 6,1-дюймового. Як Samsung вдалося це зробити? Обидва телефони стали трохи вищими, а рамки на нових моделях стали на волосину тоншими.

Вони також стають трохи яскравішими під прямими сонячними променями, до 2600 ніт. Це не така вже й велика різниця, і ви не отримаєте чудового зменшення відблисків на панелі S24 Ultra, що дійсно має значення, але це вже щось. До речі, панель S24 Plus тепер має роздільну здатність 1440p, і Samsung давно пора оновити її з 1080p.

Є одна відмінність у дизайні, за яку я особливо вдячний: невеликий вигин на краях зник, натомість з’явилися чудові пласкі боки. Це дуже нагадує iPhone, і я думаю, що це просто чудово. Я вважаю, що телефон з пласкими краями набагато легше брати в руки, і він не вислизає з пальців, і його не менш зручно тримати в одній руці.

Ця мова дизайну – не єдине, що Samsung запозичив у Apple – One UI 6.1 додає затемнення шпалер для постійно увімкненого дисплея, як у нещодавніх Pro iPhone, щоправда, лише для телефонів S24. А ще краще – віджети! Ви можете розташувати кілька з них на панелі під годинником, щоб одразу бачити заряд акумулятора або наступну подію календаря без зайвих зусиль рук. Ми живемо в епоху, коли телефони роблять більше для вас, навіть коли ви ними не користуєтесь, і я підтримую цю ідею.

Продуктивність, Акумулятор і Програмне Забезпечення

Якщо ви купуєте Galaxy S24 або S24 Plus у США, він буде оснащений чипсетом Snapdragon 8 Gen 3, як і Ultra. Але на відміну від Ultra, моделі, що продаються за межами США, будуть оснащені одним із власних чіпів Samsung Exynos. Я протестував версії Snapdragon S24 і S24 Plus і дійсно не можу знайти в них недоліків з точки зору продуктивності. S24 Plus поставляється з 12 ГБ оперативної пам’яті, в той час як базова модель S24 (включаючи мій пристрій для огляду) поставляється з 8 ГБ оперативної пам’яті. Я не помітив суттєвої різниці між ними у повсякденній роботі.

Тепер, коли я користувався всіма трьома телефонами серії S24, продуктивність акумулятора у них приблизно однакова – чим більший телефон, тим більше він споживає енергії, але ця різниця компенсується більшим акумулятором. У попередніх поколіннях телефонів меншого розміру робота акумулятора була помітно гіршою, але я думаю, що на даний момент ця проблема вирішена завдяки більш енергоефективним чіпсетам і трохи більшим акумуляторам. Єдине, про що я шкодую, що Samsung не впровадив? Qi2. Підтримки стандарту MagSafe немає, і це дуже прикро.

У цьому, 2024 році, Samsung все ще постачає свої висококласні телефони з навігацією за замовчуванням за допомогою трьох кнопок. Зазвичай я планую витратити трохи більше часу на розплутування деяких дивних налаштувань за замовчуванням Samsung, коли користуюся новим телефоном Galaxy, і пристрої S24 не стали винятком. Ні, я не хочу розмовляти з Bixby, коли я довго натискаю кнопку живлення. Ні, я не хочу, щоб моя шухляда з додатками була розташована в безглуздому порядку, де я ніколи нічого не можу знайти. Як завжди, для того, щоб де-Samsung ваш телефон, потрібно докласти трохи зусиль заздалегідь.

Ось тут мені важко назвати S24 абсолютним переможцем над Pixel. Якщо у вас є все, що ви хочете, S24 – це тріумф. Але Samsung дійсно змушує вас працювати над цим, а телефони Pixel просто мають краще програмне забезпечення прямо з коробки. Приклад: Pixel 8 Pro не підтримує віджети на постійно увімкненому дисплеї, як S24, але функція At a Glance показує корисну інформацію, навіть якщо ви не ворухнете пальцем. Усе це відчувається трохи більше як “під ключ”.

Samsung йде пліч-о-пліч з новою політикою Google щодо підтримки своїх флагманських телефонів протягом семи років оновленнями програмного забезпечення, включаючи оновлення операційної системи та системи безпеки. Це особливо важливо для S24 і S24 Plus, які, як я підозрюю, люди, швидше за все, будуть тримати довше, ніж власники Ultra, які прагнуть отримати найновіші технології.

Samsung йде пліч-о-пліч з новою політикою Google щодо підтримки своїх флагманських телефонів протягом семи років оновленнями програмного забезпечення, включаючи оновлення операційної системи та системи безпеки. Це особливо важливо для S24 і S24 Plus, які, як я підозрюю, люди, швидше за все, будуть тримати довше, ніж власники Ultra, які прагнуть отримати найновіші технології.

Пристрої S24 мають однакові функції штучного інтелекту для всієї серії, чого не можна сказати про серію Pixel 8 – деякі функції зарезервовані для більшого і дорожчого Pixel 8 Pro, незважаючи на те, що в ньому використовується той самий процесор, що і в Pixel 8. Я детально описав багато функцій ШІ S24 у своєму огляді Galaxy S24 Ultra, тож ви можете ознайомитися з ними, щоб детально ознайомитися з транскрипцією голосу та резюме, перекладом телефонних дзвінків і деякими функціями генеративного редагування фотографій зі штучним інтелектом.

Коротше кажучи, жодна з цих функцій не є незамінною, але багато з них справді корисні, навіть якщо вони не є ідеальними. Наявність перекладача в режимі реального часу під час розмови з людиною, яка розмовляє іншою мовою, нічим не гірша, ніж його відсутність. Генеративні редактори фотографій зі штучним інтелектом справді нерівномірні за якістю, але це не зашкодить вам, якщо ви хочете просто жити своїм життям, не використовуючи їх. Samsung може почати стягувати плату за ці функції після 2025 року, тому вона мудро дає собі деякий час, щоб запустити ШІ. Зараз немає нічого, за що варто платити.

Ось що я додам після кількох тижнів використання штучного інтелекту на Galaxy S24: генеративний фоторедактор Samsung набагато частіше додає дивні речі у ваші фотографії порівняно з Pixel. Я спробувала стерти руку свого чоловіка з одного і того ж зображення на Galaxy S24 і на Pixel 8 Pro. Pixel намагався просто відтворити диван на задньому плані, де була його рука. Натомість S24 замінив її новою рукою, зробленою з подушок. Samsung! Чому?

Камера та Якість Зображення

Програмне забезпечення для редагування може кардинально відрізнятися, але апаратне забезпечення камер S24 і S24 Plus не змінилося порівняно з попереднім поколінням. Ви все ще отримуєте 50-мегапіксельну основну камеру, 12-мегапіксельну надширококутну та фактичний 3-кратний телефото зум, незалежно від того, який з цих двох розмірів телефону ви обираєте – і це дуже приємно з їхнього боку.

Навіть за відсутності нового обладнання, під капотом камери є кілька оновлень обробки. Знімки, зроблені при 2-кратному зумі, тепер обрізаються без втрат з середини матриці; в серії S23 камера повернулася до цифрового зуму при тьмяному освітленні.

Samsung також додав розмиття переднього плану в портретному режимі, що здається дрібницею, але це має велике значення для того, щоб ваші фотографії виглядали менш схожими на картонні вирізки. Ці невеликі зміни покращують те, що і так було дуже хорошою системою камери. Обробка кольорів у Samsung, як завжди, тяжіє до яскравих червоних і синіх кольорів, що не завжди мені подобається. Але коли це добре, це добре.

Samsung фактично на крок попереду Google у впровадженні Ultra HDR, нового формату зображень, що підтримується Android 14. Це хороший HDR, а не поганий, і він дозволяє вашим фотографіям виглядати так, як це неможливо зі звичними для нас зображеннями зі стандартним динамічним діапазоном. Samsung не тільки підтримує зйомку зображень у форматі Ultra HDR, ви також можете редагувати свої фотографії та ділитися ними в Instagram без втрати інформації про HDR. Серія Pixel 8 знімає у форматі Ultra HDR, але поки що не підтримує редагування HDR у власному додатку “Фотографії” або публікацію в соціальних мережах.

Оригінальність і Функціональність

Деякі з найкращих частин Galaxy S24 і S24 Plus не зовсім оригінальні для Samsung, і я думаю, що це нормально. Взяти на озброєння функціональний дизайн, який усім подобається, і покластися на Google у питаннях штучного інтелекту – це просто розумно, навіщо вигадувати маленький чорний прямокутник?

І на відміну від пласких граней пристроїв, функції штучного інтелекту ще багато чого треба довести. S24 – це менш ризикований спосіб потрапити в майбутнє штучного інтелекту, ніж Ultra за 1300 доларів або інші більш радикальні ідеї, що плавають у повітрі.

Висновки

Найголовніше, що це просто хороший, надійний телефон. Екрани на обох пристроях чудові, а менший Galaxy S24 залишається одним з найкращих недорогих телефонів, які ви можете купити зараз. Якщо ви фанат маленьких телефонів, як я, то це саме той телефон, який вам потрібен.

Що стосується великих телефонів на Android, то зараз ви дійсно не можете знайти кращого за Galaxy S24 Plus з точки зору продуктивності та вартості. Звісно, ви можете вибрати Ultra і отримати максимальну функціональність телефону, з великим, фантастичним екраном, кращим зумом і вбудованим пером S Pen. Але я вважаю, що люди, які купують Ultra, більш розбірливі у виборі, і S24 Plus здається мені ідеальним варіантом для тих, хто просто хоче мати чудовий телефон на Android.

Тим не менш, є кілька вагомих причин розглянути Pixel 8 Pro. Його 5-кратний телеоб’єктив має трохи більше можливостей для зйомки віддалених об’єктів порівняно з 3-кратним зумом S24, а програмне забезпечення Pixel менш примхливе, ніж One UI. Але процесор Pixel Tensor G3 може працювати трохи гарячіше, ніж Snapdragon 8 Gen 3, якщо ви натиснете на нього, і Google зупинився на дизайні з вигнутими краями, принаймні, поки що. Іноді найрозумнішим кроком є розпізнати хорошу ідею і прийняти її – навіть якщо хтось інший подумав про неї першим.

Погодьтеся Продовжити: Samsung Galaxy S24 Ultra, S24 Plus та S24

Кожен розумний пристрій вимагає, щоб ви погодилися з низкою умов і положень, перш ніж зможете ним користуватися – контрактів, які насправді ніхто не читає. Для нас неможливо прочитати та проаналізувати кожну з цих угод. Але ми почали підраховувати, скільки разів вам потрібно натиснути кнопку “згоден”, щоб користуватися пристроями, коли ми їх переглядаємо, оскільки це угоди, які більшість людей не читають і, безумовно, не можуть обговорювати.

Щоб користуватися Samsung Galaxy S24 Ultra, S24 Plus або S24, ви повинні погодитися:

  • Умови та положення компанії Samsung
  • Політика конфіденційності Samsung
  • Умови надання послуг Google (включно з Політикою конфіденційності)
  • Умови використання Google Play
  • Автоматичне встановлення (в тому числі від Google, Samsung та вашого оператора)

Існує багато додаткових угод. Якщо ви використовуєте версію для конкретного оператора, їх буде ще більше. Ось лише деякі з них:

  • Надсилання діагностичних даних до Samsung
  • Послуги Samsung, включно з налаштуванням персоналізованої реклами, послугою безперебійної роботи, скануванням пристроїв поблизу та розумними пропозиціями
  • Резервне копіювання Google Drive, сервіси визначення місцезнаходження, сканування по Wi-Fi, діагностичні дані
  • Політика конфіденційності Bixby (необхідна для використання Bixby), а також необов’язкові для Bixby опції, такі як персоналізований контент, доступ до даних та перегляд аудіозаписів

Таких прикладів може бути більше. Наприклад, додаток Weather від Samsung також має власну політику конфіденційності, яка може передбачати обмін інформацією з Weather.com.

Остаточний підсумок: є п’ять обов’язкових угод і щонайменше 10 необов’язкових.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися