Неділя, 14 Квітня, 2024

Музейні експонати можна виносити додому

Якщо в музеях представлені в них артефакти часто навіть забороняється фотографувати, то Британський музей дозволяє їх брати додому назавжди. Це нова послуга, яку він почав надавати завдяки сучасним технологіям, щоб кожен міг дозволити собі мати історичні пам’ятки.

Подібна можливість отримати артефакт з’явилася у відвідувачів завдяки технології тривимірного друку. Музей пропонує бажаючим завантажувати 3D-моделі представлених у залах експонатів та роздруковувати їх на спеціальних принтерах. На сьогодні доступно 14 артефактів, серед яких – портрет Юлія Цезаря, бюст Зевса, жук-скарабей, статуя бога Гора та інші.

Спеціалістам з оцифровування пам’яток належить виконати дуже багато роботи: у Британському музеї знаходяться культурні пам’ятки, які збирали там понад 250 років.

3D-принтер – це пристрій, який використовує пошарове нанесення матеріалу для створення фізичного об’єкта за цифровою 3D-моделлю. Його використовують для швидкого виготовлення прототипів моделей, для швидкого виробництва, створення різних дрібниць у домашніх умовах, виробництва складних, масивних, міцних і недорогих систем, а також медичного протезування.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися