Понеділок, 20 Травня, 2024

«Лінію життя» продовжив Львів

Працівники Львівського центру обслуговування абонентів продовжили починання своїх київських колег та стали добровільними донорами крові. Так вони підтримали естафету у рамках програми «Лінія життя».

Донорами стали 37 співробітників ЛЦОА, які завітали у Львівський обласний центр служби крові, де зареєструвалися, пройшли консультацію терапевта, інструктаж та здали аналіз крові.  Це дозволило зібрати майже 15 літрів донорської крові, а кожен донор отримав відзнаку про добру справу – браслет донора «Лінія життя».

Як повідомили медики Львівського обласного центру служби крові, донори від МТС прийшли вчасно, оскільки була потреба в донорській крові для поранених бійців у військовому шпиталі та для онкохворих дітей у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Соціальна програма з розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя» стартувала 13 жовтня 2014 року за підтримки «Асоціації служби крові України». Вона має на меті привернути увагу українців до проблеми донорства та збільшення запасів.  Дізнатися більше інформації про те, як стати донором, та інші аспекти можна за номерами 7333 (безплатно для абонентів «МТС Україна») та 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) з 8:00 до 22:00. З 22:00 до 8:00 цю інформацію можна прослухати в автоматичному режимі. Окрім цього, відомості можна отримати на тематичному сайті за адресою donor.mts.ua.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися