Музика у «ВКонтакте» зникне з 1 травня

Переформатування музичного сервісу в популярній соцмережі «Вконтакте» може бути глибшим, ніж просто неможливість обмінюватися треками. Російський телеканал «Дождь» повідомляє, що вже з 1 травня з цього ресурсу може зникнути вся безоплатна музика.

Журналісти нагадують, що саме з 1 травня в Російській федерації набувають чинності поправки до федерального закону «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації». Йдеться про так званий розширений варіант «антипіратського» закону, перша версія якого набула чинності ще в серпні 2013 року.

До цього часу обмеження на безконтрольну публікацію матеріалів стосувалися тільки відеоконтенту, а з травня вони поширяться на музику, книги, програмне забезпечення. Нові поправки передбачають також абсолютно безкомпромісну міру покарання для сайту, який міститиме піратський контент, – блокування назавжди.

Нові обмеження вже на наступному тижні стануть дійсністю не тільки росіян, але й усіх іноземних користувачів соцмережі, з  українцями включно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я