Apple Watch «під скальпелем» iFixit

У доступній моделі смарт-годинника Apple Watch використовується більш дешеве скло Ion-X, але, як показали перші випробування на міцність, у звичайних умовах покриття дисплея гаджета практично неможливо пошкодити. Проте це не означає, що зламати девайс неможливо, і команда iFixit оцінила можливість ремонту першого носимого пристрою від Apple.

Усередині Apple Watch Sport практично немає вільного місця, але ще до розтину корпусу в місці кріплення ремінця експерти знайшли заглушку прихованого інтерфейсного роз’єму. Імовірно, він використовується для діагностики «розумних» годинників фахівцями сервісного центру. Відразу під дисплеєм новинки знаходиться привід тактильного відгуку Taptic Engine з динаміком і акумулятор ємністю 205 мА*год.

Деякі елементи конструкції гаджета закріплені за допомогою нестандартних гвинтів. І оскільки виробник не маркував використані компоненти, про потужність процесора цього годинника нічого не відомо. Під ним розташовані модуль бездротової зарядки і датчик серцевого ритму.

 

Ремонтопридатність цього годинника фахівці iFixit оцінили на п’ять із 10 балів.