Понеділок, 15 Квітня, 2024

Ми проводимо «у смартфоні» 4-5 годин щодня

Хоча бум мобільних додатків, викликаний карантином COVID-19, давно минув, використання мобільних пристроїв споживачами продовжує зростати. Згідно з новими даними від data.ai (раніше App Annie), споживачі на більш ніж десяти світових ринків тепер проводять чотири-п’ять годин на день, занурившись у свій смартфон.

Хоча щоденний час, проведений у смартфонних додатках, залежить від країни, наразі є 13 ринків, де користувачі витрачають на це більше 4 годин на день. До них належать Індонезія, Сінгапур, Бразилія, Мексика, Австралія, Індія, Японія, Південна Корея, Канада, Росія, Туреччина, США та Великобританія. На трьох із цих ринків — Індонезії, Сінгапурі, Бразилії — мобільні користувачі витрачають більше, ніж 5 годин на день у додатках.

Зростання часу використання додатків дещо сповільнилося з другого кварталу 2020 року, коли був пік карантину COVID-19. Локдауни призвели до стрімкого зростання використання додатків у всіх категоріях, оскільки користувачі працювали, робили покупки, оплачували рахунки, грали, навчалися, відвідували збори та концерти віртуально.

Тим не менш, дані свідчать про те, що пандемія могла призвести до довгострокового впливу на використання додатків. Здається, споживачі мобільних пристроїв, які прийняли нову поведінку під час пандемії, могли продовжувати це робити, незважаючи на так зване «повернення до нормального життя» у 2022 році.

Ілюстрацією цього є те, що на деяких ринках спостерігалося значне зростання використання додатків за останні два роки. У другому кварталі 2020 року користувачі Сінгапуру проводили в додатках 4,1 години. Тепер ця тривалість зросла до 5,7 годин.

В Австралії кількість часу «у смартфоні» збільшилася з 3,6 години до 4,9 години з другого кварталу 2020 року до другого кварталу 2022 року. Обидва показники свідчать про збільшення витраченого часу на 40%.

Інші ринки спостерігали повільніше зростання, включаючи Індонезію (+10%), Індію (+5%), Японію (+5%), Канаду (+20%), Росію (+10%), США (+5%), Великобританію. (+5%), Китай (+5%) і Німеччина (+10%).

Деякі ринки не спостерігали зростання або сповільнилися, як-от Мексика (0%), Туреччина та Аргентина (на обох з -5%), але знову ж таки, порівняння з піковими періодами COVID-19 свідчить про те, що тенденції просто нормалізуються на рівнях до COVID-19.

Згідно зі звітом, Instagram посів перше місце у світі за кількістю завантажень, а TikTok — №1 за споживчими витратами серед неігрових програм. Facebook все ще займає перше місце за кількістю активних користувачів за місяць, випереджаючи WhatsApp, Instagram, Messenger, TikTok, Telegram, Amazon, Twitter, Spotify і Netflix.

Серед помітних змін у кварталі були індійський додаток для електронної комерції Meesho, який підскочив на 8 місце за кількістю завантажень; багатокористувацька нокаут-гра Stumble Guys, яка піднялася на 23 позиції; і гіперказуальна гра Fill The Fridge, яка піднялася на 84 позиції. Тим часом використання Pokemon Go збільшилося завдяки новому сезону, який стартував 1 червня перед фестивалем Pokemon Go Fest на початку червня.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися