На Android-телевізори додатки можна встановити через смартфон

В даний час для установки додатків на телевізори з Android TV необхідно запустити Play Store на самому телевізорі

Google запустив функцію, яка дозволяє інсталювати додатки в телевізор через смартфон. Такий спосіб може бути набагато зручнішим, ніж поточна реалізація, оскільлки в телевізорах часто відсутні клавіатура, голосове управління та інші зручні способи навігації.

В даний час для установки додатків на телевізори з Android TV необхідно запустити Play Store на самому телевізорі і знайти потрібний додаток. Це потрібно робити, наприклад, за допомогою пульту дистанційного керування, який не завжди зручний.

Скоро користувачі Android TV зможуть завантажувати програмне забезпечення прямо зі своїх смартфонів. Функція реалізована таким чином, що при натисканні кнопки встановлення в Play Store з’являється спливаюче меню, в якому відображаються всі доступні синхронізовані пристрої, включаючи телевізори з Android TV.

Досить відзначити потрібний пункт і підтвердити вибір, після чого додаток заватажиться на пристрій. Згідно з повідомленнями, нова функція в даний час доступна обмеженій кількості користувачів, які встановили останню версію Play Store.

Як відзначили ентузіасти зі спільноти мобільних розробників XDA Developers, свіже бета-оновлення Android 12 для телевізорів пропонує довгоочікувані функції, які роблять Android 12 найбільш захоплюючим оновленням для платформи Android TV за останні роки.

Найбільш значущими інноваціями є рендеринг користувальницького інтерфейсу у форматі 4K і динамічне перемикання частоти кадрів.

Раніше користувальницький інтерфейс відображався з максимальною роздільною здатністю 1080p, а потім масштабувався відповідно до екрану телевізора. Інтерфейс головного екрана, налаштування та інші системні елементи тепер повинні бути більш чіткими.

Динамічне перемикання частоти кадрів пропонує додаткові налаштування, які можуть використовуватися додатками для відтворення контенту з оптимальною частотою кадрів.

Були додані інші функції, що полегшують життя розробникам за рахунок оптимізації підключення телевізорів Android, а також нові індикатори мікрофона і камери, перемикачі для швидкого блокування використання мікрофона і камери.