Неділя, 26 Травня, 2024

На Android з’явилася опція автозаповнення паролів по відбитку пальця

Google підвищив захист функції автоматичного введення збережених паролів. Раніше Android дозволяв вільно вставляти збережені паролі для входу в сервіси та додатки, якщо смартфон розблокований. Тепер кожне використання збереженого паролю вимагатиме біометричної ідентифікації.

Опція біометричної аутентифікації при використання автозаповнення паролів з’явилася у оновленні сервісів Google Play Services до версії 20.33.13. Деякі користувачі повідомляють, що у них ця опція працює і на старій версії 20.26.14.

В налаштуваннях смартфона в розділі Google в підрозділі «Автозаповнення» є меню «Автозаповнення з Google». У ньому додалося підменю «Безпека автозаповнення» з єдиним параметром всередині. Після його активувації при використанні автозаповнення Google система почне вимагати біометричної ідентифікації.

Щоб перейти на використання автозаповнення від Google необхідно в налаштуваннях смартфона зайти в розділ «Мова та введення» і перейти в меню «Автозаповнення», де обрати Google.

Біометрична ідентифікація буде вимагатися щоразу як потрібно вставити збережений пароль, дані платіжної картки, адреси та іншу персональну інформацію, яка міститься в акаунті Google. Для цього може використовуватися відбиток пальця, сканування сітківки ока або обличчя.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися