Понеділок, 15 Липня, 2024

Смартфони Samsung будуть вироблятися із викинутих телефонів

Під час презентації Unpacked компанія Samsung показала не лише нові гнучкі смартфони, а й дала екологічну обіцянку. До 2025 року компанія має позбутися пластику в упаковці, а також досягнути нульових відходів на сміттєзвалище. Для цього нові смартфони компанії створюватимуться із викинутих девайсів.

Новий екологічний план Samsung називається Galaxy for the Planet і він націлений на зменшення кількості відходів, що створюються протягом життєвого циклу смартфонів південнокорейського виробника.

Обіцянка включає в себе кілька цілей, які компанія планує досягти до 2025 року. Це відмова від використання пластику в упаковці гаджетів, використання вторинної сировини в усіх нових продуктах, досягнення нульового рівня викидів на сміттєзвалище.

У Samsung також планують допомогти екології новими зарядними пристроями. Вони в режимі очікування повинні споживати значно менше енергії, менше 0,005 Вт.

“Ми віримо, що кожен має свою роль в забезпеченні інноваційних рішень, що захищають планету для майбутніх поколінь. Samsung розуміє, що зусилля повинні співвідноситися із масштабом та впливом всієї екосистеми Galaxy по всьому світу, – розповідають представники підрозділу Samsung Mobile Communications Business. – Galaxy for the Planet є важливим кроком в нашій мандрівці на шляху до створення стійкого світу і ми будемо робити це із відкритістю, прозорістю та співпрацею, яка рухає все, що ми робимо”.

Раніше Samsung також запровадила програму повторного використання старих смартфонів Galaxy. Гаджети, які вже застарілі на роль смартфона, можна перетворити на інші побутові девайси.

Компанія також пообіцяла до 2025 року повністю перейти на відновлювану енергію в Бразилії та Мексиці. Наразі підрозділи Samsung в Китаї, Європі та США вже повністю живляться енергією з відновлюваних джерел.

У своєму щорічному екологічному звіті, який компанія опублікувала в липні, вона повідомила, що кількість належних їй викидів парникових газів зросла на 5% в річному обчисленні. В абсолютних цифрах цей обсяг складає 14,8 млн тонн двоокису вуглецю. Компанія не змогла виконати поставлені екологічні цілі на 2020 рік, на який вона запланувала досягти 70% рівня викидів 2008 року. За даними Greenpeace, підрозділи Samsung на 82% використовують енергію від викопного палива.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися