На iPhone став доступний VPN від Opera

компанія почала розгортати свій вбудований VPN для всіх користувачів iPhone. Браузер планує повністю запровадити цю функцію найближчими тижнями.

Популярний браузер Opera оголосив про запуск нового безкоштовного вбудованого VPN для користувачів iPhone. Раніше цей безкоштовний VPN у браузері Opera був доступний на всіх основних платформах, з Mac, Windows, Linux та Android включно. Тепер до цього переліку приєдналася iOS.

Функція VPN вже була доступна деяким користувачам iOS в режимі раннього доступу. Тепер компанія почала розгортати свій вбудований VPN для всіх користувачів iPhone. Браузер планує повністю запровадити цю функцію найближчими тижнями.

Згідно з прес-релізом, вбудований VPN Opera зосереджений на конфіденційності. Компанія каже, що для цього не потрібна підписка, вхід в обліковий запис або додаткові розширення. Коли користувач вмикає перемикач у головному меню, VPN-трафік браузера Opera шифрується, а IP-адреса стає приватною.

Компанія каже, що її VPN не збирає жодних особистих даних або інформації, пов’язаної з історією веб-перегляду користувачів або вихідною мережевою адресою, забезпечуючи анонімність. Додаток також пропонує вбудований блокувальник реклами та Apple Intelligent Tracking Prevention, який блокує файли cookie сторонніх розробників для відстеження та діалог із файлами cookie.

Браузер також може похвалитися функцією Opera’s Cryptojacking Protection, яка захищає користувачів від викрадення ресурсів їхніх пристроїв для майнінгу криптовалют. Тепер безкоштовна служба VPN доповнює пакет, забезпечуючи захист користувачів під час перегляду в Інтернеті.

Окрім служби VPN, браузер Opera для iOS (https://apps.apple.com/NO/app/id1411869974) також додає функцію закладок і нову функцію Live Scores на домашній сторінці браузера, щоб ви могли бачити табло матчів дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я