Вулкан стане джерелом видобутку криптовалюти Bitcoin

Сальвадор офіційно прийняв біткойн як законний платіжний засіб 7 вересня 2021 року

Президент Сальвадору показав, як в країні планується видобувати криптовалюту на базі геотермальної енергії. Джерелом енергії для ферми з майнінгу Bitcoin  видобутку біткоінів став вулкан.

Найіб Букеле поділився відео, що демонструє прогрес гірничодобувного підприємства країни з видобутку BTC. На відео показаний огляд об’єкта з виробництва електроенергії та установки для видобутку криптовалюти.

Букеле не став детально описувати процес на відео. Президент Сальвадору тільки написав «перші кроки» з тегом Bitcoin та кількома емодзі, що зображують вулкан і національний прапор Сальвадору.

Повідомлення з’явилося через кілька місяців після того, як Букеле оголосив про плани будівництва геотермального об’єкта з видобутку біткоін. У червні президент заявив, що він доручить державній електротехнічній компанії LaGeo управляти заводом з видобутку BTC, що працює на «дуже дешевій, 100% чистій, 100% відновлюваній енергії з нульовими викидами».

Сальвадор офіційно прийняв біткойн як законний платіжний засіб 7 вересня 2021 року. Криптовалюта використовується разом з доларами США. Це трапилося всього через три місяці після того, як законодавчі збори країни прийняли “Закон про біткойни”.

За словами генерального директора Tesla Ілона Маска, Bitcoin вже досяг свого критерію щодо відновлюваних джерел енергії в липні. Він припускає, що відсоток використання поновлюваних джерел енергії ймовірно, становить або перевищує 50%.

Енергоспоживання Bitcoin є однією з його найбільших точок критики. Одна транзакція Bitcoin шкодить екології як 140 тис. годин YouTube. А вся мережа видобувачів цієї криптовалюти споживає енергії майже як Україна.