На МКС будуть знімати рекламу

Головна задача проекту – привернути увагу інших бізнесів до можливостей позаземної активності

NASA знайшла ще одну можливість надати економічний сенс існуванню Міжнародної космічну станції (МКС). Цей космічний об’єкт активно пристосовують до бізнесу: на ньому знімуть фільм та телешоу, а також рекламний ролик.

Уже близько двох десятиліть МКС є унікальною позаземною лабораторією, однак з економічної точки зору станція є повним провалом. Над головною космічною платформою людства нависла загроза закриття через брак фінансування. США, наприклад, припинять виділяти на неї гроші у 2024 році. Ще в 2018 році адміністрація президента США запропонувала перетворити МКС на самоприбутковий бізнес.

Найближчими місяцями у космос запустять до 10 пляшок рідини для догляду за шкірою бренду Estee Lauder. Задачею астронавтів на борту МКС буде відзняти їх в умовах мікрогравітації. Бренд використовуватиме цей контент у своїх рекламних матеріалах. Космонавтів у кадрі не буде – політика NASA суворо забороняє їхню зйомку в маркетингових кампаніях.

Запуск зразків Estee Lauder для рекламної зйомки відбудеться на космічному апараті Northrop Grumman Cygnus разом з 4 тоннами інших вантажів, включаючи припаси та матеріали для експериментів.

В 2019 році NASA оголосило, що астронавти виділятимуть 90 годин роботи з 200 кілограмами комерційного вантажу на рік. Це приблизно 5% робочого часу космонавтів, який вони витрачатимуть на комерційну та маркетингову активність.

Зйомки для Estee Lauder будуть не першим створенням реклами на МКС, але це найбільший комерційний проект за час існування станції. Однак проект навряд чи принесе комерційну вигоду, оскільки Estee Lauder заплатить усього $128 000, а решту грошей внесе NASA. Головна задача проекту – привернути увагу інших бізнесів до можливостей позаземної активності.

NASA вже підписала угоду про зйомки з Adidas, Том Круз запланував зйомки фільму на МКС, а також нещодавно з’явилася інформація про підготовку реаліті-шоу Space Hero, переможець якого відправиться на МКС.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я