П’ятниця, 14 Червня, 2024

«Картинка в картинці» не працює в YouTube на iOS 14, якщо не заплатити

У iOS 14 компанія Apple додала новий режим «картинка в картинці», який дозволяє переглядати відео в невеликому вікні, продовжуючи використання іншого додатку. Однак власникам iPhone не вдасться дивитися таким чином відео на мобільній версії YouTube, якщо вони не оформлять підписку.

Офіційно додаток YouTube на iOS не підтримує режим «картинка в картинці», однак користувачі знайшли альтернативу – дивитися відео на сайті YouTube.com через браузер Safari. Цей навігатор підтримує режим «картинка в картинці».

Кілька днів цей метод працював без проблем, однак нині при спробі перейти в режим «картинка в картинці» сайт YouTube перестає працювати. Натискаючи кнопку переходу в зменшену вікно відео на мить зменшується, але майже одразу повертається до попереднього розміру.

Користувачі помітили, що користуватися режимом «картинка в картинці» можливо у Safari, якщо в акаунті YouTube оформлена платна підписка YouTube Premium. Вони припускають, що розробники цього відеохостингу навмисне вимкнули режим для безкоштовних користувачів.

Тим часом, юзери знайшли ще одну лазівку як безкоштовно дивитися YouTube в режимі «картинка в картинці». Необхідно в Safari перейти на версію YouTube.com для комп’ютера. Для нього режим «картинка в картинці» на iPhone ще працює.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися