На нових телевізорах Samsung стало неможливо переглядати відео у форматі AVI

Залишається питання, чому в Samsung відключили кодек Xvid. Кодек DivX вимагає оплати ліцензії, але Xvid доступний безкоштовно.

Покупці телевізорів Samsung 2018 року випуску помітили, що ці девайси не відтворюють відео, яке відтворювалося на попередніх моделях. Перевірка показала, що в сучасних моделях відключили кодеки DivX та Xvid, а також аудіосистему DTS. Саме ці відеокодеки найчастіше використовувалися для кодування фільмів у форматі AVI.  Споживачі скаржаться, що вони втратили можливість переглядати накопичену відеотеку роликів у форматі AVI з USB-флешок та інших джерел.

Залишається питання, чому в Samsung відключили кодек Xvid. Кодек DivX вимагає оплати ліцензії, але Xvid доступний безкоштовно. Xvid є основним конкурентом кодека DivX Pro (Xvid – це DivX, прочитане з кінця). Файли, стислі кодеком Xvid, можуть бути записані на CD або DVD і програні на DivX-сумісному DVD-плеєрі.

Представники південнокорейського виробника на запити користувачів відповіли, що підтримки DivX і Xvid у моделях 2018 року дійсно не передбачено, і повертати її не планується.

При цьому інформація про нововведення ще не поширена, і ритейлери та онлайнові медіа можуть вказувати підтримку DivX і Xvid в нових телевізорах помилково.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я