На промовідео Apple iPhone 11 знайшли приховане послання для фанатів

Повідомлення виглядає як екран системної помилки.

Днями відбулася презентація продуктів Apple на найближчий рік. Протягом майже двох годин глядачам розповіли про всі підготовлені новинки, а для тих, хто не хоче витрачати стільки часу, компанія підготувала коротке кількахвилинне відео. І заховала в ньому послання для фанатів.

У ролику тривалістю всього 2 хвилини маркетологи Apple вмістили все, про що вони на сцені розповідали в 60 разів довше. Згадали про iPhone 11, iPhone 11 Pro, Apple Watch Series 5, Apple TV+, нові iPad.

Зупинивши відео на словах best-selling PC, що приблизно на 1:23 хвилині від початку, можна помітити повідомлення. Воно триває лише шість кадрів, тому його легко пропустити.

Повідомлення виглядає як екран системної помилки. Текст послання такий: Error 09102019. This is just a thought. But it might be nice to have some sort of easter egg message in here for the hard core Apple fans that will stop the video. Напис перекладається так: «Це лише думка. Але може бути добре мати якесь великоднє яйце тут для найпалкіших фанатів Apple, які зупинять відтворення відео». Після слів ідуть стовпці чисел, які дуже схожі на двійковий код.

Проаналізувавши числа, можна отримати фразу: «Тож ви витратили час для перекладу цього? Ми любимо вас».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я