Понеділок, 11 Грудня, 2023

На смартфонах Android заборонили повноекранну рекламу

Google має намір позбутися найбільш набридливих типів реклами, з якою стикаються власники смарфтонів Android. Під заборону потрапляє, наприклад, реклама, що раптово вискакує на увесь екран, а також реклама, яку неможливо зарити протягом 15 секунд. Оновлена політика набирає чинності уже в кінці вересня 2022 року.

Зміни в політиці щодо реклами на смартфонах підтвердив старший технічний редактор Esper Мішал Рахман у Twitter. Esper є важливим джерелом оновлень, пов’язаних із Android DevOps.

«З 30.09.2022: неочікувана проміжна реклама заборонена. Це включає повноекранну проміжну рекламу всіх форматів, яка відображається неочікувано або яку не можна закрити через 15 секунд. Можуть залишитися проміжні оголошення, які не переривають користувача, або користувач погодився на рекламу довше 15 секунд», – пише Рахман.

Нещодавно оголошені зміни політики Google відбуватимуться поетапно. Найважливіше оновлення відбудеться 30 вересня, коли Google планує застосувати свої нові рекламні правила для всіх програм Google Play.

Тут буде досить суворий набір правил, яких слід дотримуватися. Google фактично описує будь-яку рекламу, яка з’являється в несподіваному або незручному випадку

Це повноекранні міжсторінкові оголошення всіх форматів (відео, GIF, статичні тощо), які з’являються несподівано, як правило, коли користувач вирішив зробити щось інше. Також це оголошення, що з’являються під час гру на початку рівня або на початку нового блоку контента в додатку. Також заборонені повноекранна раклама, яка з’являється перед екраном завантаження програми (заставкою).

Починаючи з 31 серпня, додатки, які хибно ідентифікують зв’язок з іншим додатком, розробником або компанією, будуть заборонені в Google Play Store. Також нова політика від 30 вересня запровадить правило, згідно з яким кожен розробник програми повинен буде чітко розкрити процес скасування, якщо для його програми потрібна підписка.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися