Четвер, 30 Травня, 2024

На ПК стане складніше знаходити хороші ігри в магазині Steam

Valve змінює правила публікації ігор у Steam. Розробники більше не можуть додавати результати рецензій або нагороди до головних зображень своїх ігор. Тобто геймерам стане складніше шукати хороші ігри, просто подивившись на зображення їхніх обкладинок.

Нові правила набудуть чинності 1 вересня 2022 року. У Valve пояснили своє рішення бажанням зробити пошук і купівлю найкращих ігор Steam якомога зрозумілішим. Оцінки та логотипи нагород захаращують зображення, що ускладнює гравцям отримання належного відчуття гри чи навіть побачити, як вона називається. Valve також стверджувала, що деякі ігри використовували застарілі або неточні оцінки в оглядах, що ще більше заплутувало клієнтів.

Сторінки ігор в магазині Steam все ще матимуть окремий простір для розробників, де вони зможуть ділитися своїми нагородами та відгуками, їх потрібно лише трохи прокрутити.

Крім того правила не впливають на всі зображення на сторінці магазину – лише на зображення банерів гри. Це перші зображеннями гри, які користувач бачить під час перегляду сторінок магазину Steam.

Якщо розробник хоче поділитися оновленим дописом про те, наскільки добре його гру сприйняли критики, за допомогою зображення, повного балів і цитат, це все ще можливо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися