На смартфонах Pixel інженери Google уже тестують Android 10

В Android 10 Q очікується низка поліпшень інтерфейсу користувача

Найновіша версія Android 9 у вересні займала менше 0,1% ринку, але Google вже працює над її наступником. Журналісти помітили в базі Geekbench результати тестування смартфона Pixel 3 XL з установленою Android 10 Q.

У базі Geekbench апарат з’явився тільки вчора – його результати опублікували 20 листопада 2018 року. Поки ніякої іншої інформації про цей девайс немає. Експерти вважають, що попри вже наявні готові прошивки Android 10 Q для смартфонів, цю ОС не варто очікувати раніше за інших. Найімовірніше, вона з’явиться восени наступного року.

В Android 10 Q очікується низка поліпшень інтерфейсу користувача. Наприклад, з’явиться функція автоматичного коригування номера Assisted Dialing, яка стане одним із перших нововведень операційної системи. Вона відповідає за автоматичну зміну номера відповідно до вимог тієї чи іншої країни, додаючи в нього код потрібного регіону. Подібна функція сьогодні вже є в деяких смартфонах від сторонніх брендів, проте з релізом нової ОС від Google вона стане доступна на всіх мобільних пристроях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я