На смартфонах та навушниках з’явиться нове маркування Snapdragon Sound – що воно означатиме

Перші продукти з сертифікацією Snapdragon Sound очікуються вже за кілька місяців

Компанія Qualcomm вводить нову сертифікацію для смартфонів та навушників під назвою Snapdragon Sound. Наявність такого маркування на гаджеті повинна говорити користувачеві, що девайс може запропонувати якісний звук.

Віце-президент звукового підрозділу Qualcomm Джеймс Чепмен розповів, що мета Snapdragon Sound полягає у тому, щоб надати аудіо високої роздільної здатності як бездротовим, так і дротовим способом. Для цього використовуються останні досягнення в програмному та апаратному забезпеченні.

Snapdragon Sound спирається на можливості останніх процесорів Qualcomm, кодеків Bluetooth та звукових кодеків. Сертифікація гарантуватиме відтворення музики в якості до 24 біт 96 кГц. Затримка в передачі бездротового звуку складатиме не більше 89 мілісекунд. Голосові дзвінки також мають стати більш чіткими завдяки дискретизації у 32 кГц.

Концепція якісного аудіо на Android не є чимось новим. Sony тривалий час просуває свою технологію LDAC як одну з переваг власних смартфонів. Її рішення здатне передавати в тричі більше даних за одиницю часу, ніж стандартний кодек SBC.

Однак, на відміну від Sony, чипи Qualcomm знаходяться не лише в смартфонах, а й в навушниках багатьох вендорів, серед яких – Bose, Jabra, 1More, Sennheiser, Audio-Technica, Anker. логотип Snapdragon Sound з’явиться на коробках навушників цих та інших брендів, а також на коробках відповідних смартфонів.

Перші продукти з сертифікацією Snapdragon Sound очікуються вже за кілька місяців. Це будуть гаджети від Xiaomi та Audio-Technica.

Існуючі гаджети будуть отримувати апдейти для сумісносні з Snapdragon Sound.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я