Субота, 9 Грудня, 2023

На смартфонах та навушниках з’явиться нове маркування Snapdragon Sound – що воно означатиме

Компанія Qualcomm вводить нову сертифікацію для смартфонів та навушників під назвою Snapdragon Sound. Наявність такого маркування на гаджеті повинна говорити користувачеві, що девайс може запропонувати якісний звук.

Віце-президент звукового підрозділу Qualcomm Джеймс Чепмен розповів, що мета Snapdragon Sound полягає у тому, щоб надати аудіо високої роздільної здатності як бездротовим, так і дротовим способом. Для цього використовуються останні досягнення в програмному та апаратному забезпеченні.

Snapdragon Sound спирається на можливості останніх процесорів Qualcomm, кодеків Bluetooth та звукових кодеків. Сертифікація гарантуватиме відтворення музики в якості до 24 біт 96 кГц. Затримка в передачі бездротового звуку складатиме не більше 89 мілісекунд. Голосові дзвінки також мають стати більш чіткими завдяки дискретизації у 32 кГц.

Концепція якісного аудіо на Android не є чимось новим. Sony тривалий час просуває свою технологію LDAC як одну з переваг власних смартфонів. Її рішення здатне передавати в тричі більше даних за одиницю часу, ніж стандартний кодек SBC.

Однак, на відміну від Sony, чипи Qualcomm знаходяться не лише в смартфонах, а й в навушниках багатьох вендорів, серед яких – Bose, Jabra, 1More, Sennheiser, Audio-Technica, Anker. логотип Snapdragon Sound з’явиться на коробках навушників цих та інших брендів, а також на коробках відповідних смартфонів.

Перші продукти з сертифікацією Snapdragon Sound очікуються вже за кілька місяців. Це будуть гаджети від Xiaomi та Audio-Technica.

Існуючі гаджети будуть отримувати апдейти для сумісносні з Snapdragon Sound.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися