Четвер, 22 Лютого, 2024

Комп’ютерна гра Fortnite – тепер олімпійський вид спорту

Ви коли-небудь хотіли, щоб ваші навички гри у Fortnite принесли олімпійську славу? Тепер це стало реальністю. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) додав Fortnite до списку олімпійських кіберспортивних дисциплін. Дюжина гравців із Fortnite Champion Series братиме участь у змаганнях зі стрільби за підтримки Міжнародної федерації стрілецького спорту на спеціальному турнірі Fortnite.

Водночас МОК відкрив продаж квитків на Олімпійський тиждень кіберспорту, який зосереджується на першому особистому фіналі серії змагань 2023 року. Якщо ви зможете приїхати до Сінгапуру з 22 по 25 червня, це коштуватиме вам 10 сінгапурських доларів (приблизно 7,50 доларів) за один день або 20 сінгапурських доларів (15 доларів) за три дні змагань, починаючи з 23 червня. Матчі у Fortnite відбудуться 24 червня. Дивитися ці події можна як через Olympics.com, так і через канали Олімпіади в соціальних мережах.

Олімпійська серія кіберспорту вже включає дев’ять ігор, які приблизно відповідають реальним видам спорту. Суміш включає, наприклад, Just Dance та Gran Turismo. Це продовження Олімпійської віртуальної серії 2021 року, яка охоплювала п’ять цифрових видів спорту. МОК вважає це частиною ширших зусиль, спрямованих на розвиток кіберспорту та налагодження зв’язку зі спільнотою любителів відеоігор.

Додавання Fortnite відповідає цілям Комітету щодо кіберспорту: це «мирне змагання» з фізичним еквівалентом. Однак не варто найближчим часом сподіватися, що Counter-Strike 2 чи League of Legends стануть олімпійським видом спорту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися