Субота, 15 Червня, 2024

На телефони Xiaomi можна повернути усі функції, що видалила компанія

Оновлення часто приносять не тільки нове, але й позбавляють корисного. Наприклад, прошивка MIUI для смартфонів Xiaomi втратила низку функцій, які прибрали її розробники. Однак ентузіаст створив додаток MIUI Hidden Libs, що повертає їх назад.

Після інсталяції MIUI Hidden Libs на свій телефон користувач Xiaomi отримує доступ до функцій MIUI, які недоступні через звичайні меню.

Додаток працює на всіх версіях MIUI, але на глобальних випусках прошивки MIUI Global/EEA деякі опції можуть не працювати як повинні. Також працездатність функцій залежить від апаратного обладнання гаджета. Наприклад, функція бездротового зворотного заряджання не працюватиме, якщо в телефоні немає апаратної частини для бездротового заряджання.

Повний список можливостей, до яких MIUI Hidden Libs відкриває доступ, перерахувати важко. Це поліпшення для збільшення продуктивності смартфона в різних задачах, поліпшення штучного інтелекту, функція Always-On Display, очищення динаміка смартфона, оптимізація заряджання тощо. Деякі із функцій можуть дублювати наявні у прошивці саме вашого телефона.

Власники смартфона Xiaomi можуть завантажити MIUI Hidden Libs з GitHub.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися