Середа, 6 Грудня, 2023

На заміну Apple прийде Huawei

Аналітики фірми IDC припускають, що китайський бренд Huawei скоро обжене Apple на глобальному ринку. За їхніми припущеннями, це станеться цього або наступного року. Уже зараз Huawei займає 11,3% ринку проти 12% Apple. Аналітики вважають, що новий чіпсет з функціями штучного інтелекту пришвидшить зростання продажів, і Huawei вийде на друге місце після Samsung.

Huawei

Аналітики звернули увагу саме на розробки у сфері штучного інтелекту тому, що ці технології сьогодні знаходяться на передовій хвилі інвестицій. Саме тому, за їхніми прогнозами, побоюватися за своє становище варто навіть Samsung. Остання сьогодні є беззаперечним лідером за обсягом продажів на світовому ринку смартфонів.

Також аналітики помітили, що світові бренди нині зовсім не женуться за кількістю відвантажених пристроїв. Натомість вони намагаються заробляти на своїх девайсах більше грошей. Саме через це, пояснюють експерти, ціни на гаджети зростають. Ще кілька років тому флагман ціною $1000 був фантастикою, а нині це звична реальність.

Прогнозовані експертами IDC результати можуть виявитися сюрпризом для самої Huawei. У лютому 2016 року виконавчий директор споживацької бізнес-групи Huawei Річард Ю сказав, що компанія сподівається зайняти друге місце в мобільному світі за три роки. Номером один вона планує стати впродовж п’яти років.

Попри амбітні плани, Huawei суттєво відстає у грошах від Samsung та Apple. Продажі підрозділу споживацької техніки склали у першій половині нинішнього року 10,4 млрд єн ($16 млрд), тоді як Apple на своїх iPhone заробила $58 млрд, а мобільний підрозділ Samsung показав $45,6 млрд за той самий період. Apple та Samsung забирають собі 94% усіх прибутків на рику смартфонів, за даними 2016 року від Strategy Analytics.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися