Субота, 22 Червня, 2024

Найприбутковішими неігровими додатками на смартфонах є Tinder та Netflix

Аналітики Sensor Tower Store Intelligence опублікували свіжий звіт ринку мобільних додатків за першу половину 2019 року. Користувачі обох мобільних платформ (App Store та Google Play) загалом витратили на додатки, ігри та внутрішні купівлі $39,7 млрд за першу половину нинішнього року. Це на 15,4% більше, ніж за перше півріччя 2018 року.

Власники продукції Apple традиційно є вигіднішими – вони витратили за першу половину нинішнього року 25,5 млрд доларів. Власники Android значно скромніші – їхні витрати склали 14,2 млрд доларів. Платформа Apple продовжує приносити майже в 1,8 раза більший дохід.

Найбільше грошей традиційно приносять ігри. А найбільш прибутковим неігровим додатком став сервіс знайомств Tinder, в якому користувачі залишили близько 497 мільйонів доларів. Це приблизно на 32% більше, ніж у першій половині 2018 року. Наступним йде Netflix, в якому витратили 399 мільйонів доларів.

За кількістю завантажень додатків Google Play значно випереджає App Store (41,9 млрд проти 14,8 млрд). Найбільш популярними додатками в App Store і Google Play є WhatsApp, Facebook Messenger, Facebook, TikTok та Instagram.

Витрати користувачів на мобільні ігри у першому півріччі зросли на 11,3%, склавши приблизно 29,6 млрд доларів в обох магазинах. В App Store витратили 17,6 млрд, у Google Play – 12 млрд доларів. Найприбутковішою грою залишається Honor of Kings від Tencent, яка за півроку принесла близько 728 мільйонів доларів. Друге місце – Fate/Grand Order від Sony Aniplex з 628 мільйонами. Третє місце – Monster Strike від Mixi з 566 мільйонами доларів. Замикають п’ятірку за доходами Candy Crush Saga від King і PUBG Mobile від Tencent. Особливо варто відзначити, що PUBG вдалося потрапити в п’ятірку лідерів тільки завдяки витратам користувачів з Китаю.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися