Середа, 24 Липня, 2024

Android 15 допоможе правильно бачити кольори в додатках – функції для дальтоніків

Google робить Android 15 ще більш оптимізованим для користувачів із дальтоніком. Android 15 може представити повзунок інтенсивності кольору для користувачів із дальтоніком, пропонуючи більше можливостей налаштування для оптимізації роботи. Нова функція не включена у випуск Android 15 Beta 3.1, але вона може з’явитися на пристроях Android з майбутніми оновленнями.

Починаючи з Android 10, Google додав налаштування корекції кольорів, щоб допомогти людям із вадами кольорового зору бачити кольори точніше та без проблем насолоджуватися своїм пристроєм.

Нова потенційна функція, яку помітив експерт з Android Мішаал Рахман, обіцяє нові параметри доступності для користувачів із дальтонізмом.

Повзунок, який змінюється між низьким, середнім і високим, дозволить користувачам регулювати значення та змінювати інтенсивність колірного балансу відповідно до свого стану.

Налаштування корекції кольорів Android, доступні в розділі «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Колір і рух» , передають владу користувачам із дальтоніком. На цій сторінці користувачі можуть вибирати між чотирма кольоровими корекціями, включаючи два червоно-зелені варіанти для дейтераномалії та протаномалії, синьо-жовтий для тританомалії та градації сірого для тих, хто не бачить жодного кольору. Цей рівень контролю дозволяє користувачам адаптувати свій досвід відповідно до своїх потреб.

Ці налаштування зрештою допоможуть дальтонікам краще розрізняти кольори, змінюючи баланс кольорів у різних програмах Android. На тій самій сторінці корекції кольору Google також додав діаграму, щоб продемонструвати, як кожна з цих доступних опцій впливає на різні кольори.

Люди з вадами кольорового зору можуть розрізняти лише 20 відтінків або менше, тоді як інші можуть розрізняти понад 100 відтінків кольорів. Зараз у світі існує три типи дальтонізму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися