Як обманути рекламні мережі та створити собі інший профіль

Можна вибрати один з чотирьох профілів – одержимого товарами та ексклюзивними речами, параноїка, який готується до кінця світу, надзвичайного фінансового багача, інфлюенсера соцмереж.

Рекламні мережі сьогодні знають про користувача більше, ніж він сам, адже вони стежать майже за кожним його кліком в онлайні. Обманути ці мережі легко, почавши «годувати» їх неправдивими даними – переходячи на нецікаві вам сайти, клікаючи на нецікаву рекламу, шукаючи нецікаві речі. Вручну це робити довго та нудно, але Mozilla запустила сервіс, який дозволяє втілити це одним кліком.

Mozilla запустила сайт, на можна вибрати один з чотирьох профілів – одержимого товарами та ексклюзивними речами, параноїка, який готується до кінця світу, надзвичайного фінансового багача, інфлюенсера соцмереж.

Після натиснення кнопки Track This відкриє у браузері 100 вкладок за вибраною тематикою. Це зведе з розуму рекламні мережі, які почнуть думати, що у вас змінилися інтереси, і почнуть пропонувати відповідні товари. Потрібно бути уважним, щоб вистачило ресурсів ПК для відкриття 100 вкладок, адже сучасні браузери вимагають кілька сотень мегабайтів на одну вкладку.

Рекламні мережі постійно аналізують дії користувача, і за кілька днів або тижнів вони почнуть показувати рекламу під ваші реальні інтереси. У такому разі можна знову відвідати сайт Mozilla Track This та повторити дію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я