Субота, 20 Квітня, 2024

PUBG Mobile – найприбутковіша. Топ-10 мобільних ігор з найбільшими доходами

Найбільше грошей своїм розробникам, за даними на травень 2020 року, приносить гра PUBG Mobile. Китайський гігант Tencent отримав з її допомогою $226 млн, що на 41% більше показника за травень 2019 року. Аналітики Sensor Tower склали список із 10 найприбутковіших мобільних ігор.

Друге місце посідає Honor of Kings від Tencent, яка принесла $204,5 млн, що на 42% більше минулорічного показника. Майже 95% доходів Honor of Kings згенерували користувачі з Китаю. Ще 2,2% принесли жителі Таїланду, де вона відома як Garena Realm of Valor.

Третє місце займає Roblox від Roblox Corporation, за якою йдуть Monster Strike від Mixi та Coin Master від Moon Active.

Гра Pokemon GO від Niantic, яка кілька років тому стала світовим хітом, у травні також продемонструвала збільшені доходи, згенерувавши $82,2 млн (на 45,5% більше за минулорічний показник).

У стратегії Three Kingdoms Strategic від китайського гіганта Alibaba також найкращий місяць. Ця гра доступна лише в Китаї, і минулого місяця вона згенерувала $85,4 млн. Вона вийшла у вересні 2019 року, але вже принесла $491,4 млн.

До речі, Roblox та PUBG вже не лише ігри, а й майданчики для культурного відпочинку. У них проводять концерти, презентують музичні альбоми та трейлери до фільмів. Цей тренд може поглибитися, перетворивши ігри на справжній віртуальний світ, де люди безпосередньо взаємодіють з аватарами інших людей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися