Неділя, 23 Червня, 2024

Месенджери підкорюють планету

Усе більше і більше людей відмовляються від SMS на користь служб миттєвого обміну повідомленнями. Уже цього року три з чотирьох користувачів смартфонів будуть користуватися месенджерами. Це приблизно 1,4 мільярда людей у всьому світі.

За оцінками аналітичної компанії eMarketer, приріст порівняно з минулим роком очікується великий – 31,6%. У майбутньому експерти очікують істотного падіння темпів збільшення аудиторії, але їх буде ставати все більше – уже у 2018 році кількість користувачів служб миттєвого обміну повідомленнями досягне двох мільярдів, або 80% користувачів смартфонів.

Найпопулярніші месенджери у світі – WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat, Line і Snapchat. Перший подолав цьогоріч позначку в 900 млн місячних користувачів, а до кінця року може відзначитися мільярдом осіб. До речі, абоненти МТС можуть спілкуватися в ньому та не думати про витрачений трафік.

Багато розробників подібних додатків, як і раніше, фокусуються на нарощуванні аудиторії, але є й ті, хто вже активно монетизує її. Найпопулярніші способи отримання прибутку в месенджерів – продаж платного контенту (ігор, відео, стікери й емодзі), реклама (офіційні акаунти брендів, реклама всередині листування), купівля всередині додатків, замовлення їжі, таксі та фінансові сервіси (P2P-платежі і передплати).

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися