Наступний бюджетний iPad може втратити роз’єм для навушників 3,5 мм

Це суттєво змінений класичний дизайн iPad, який роками залишався стабільним. У 2017 році Apple трохи збільшила розмір дисплея та оновила внутрішнє апаратне забезпечення, але загальний вигляд залишився незмінним.

Apple продовжує позбавляти свої гаджети роз’ємів. Вона вже видалили роз’єм для навушників 3,5 мм з усієї лінійки iPhone і кількох моделей iPad, таких як iPad Pro, iPad Air та iPad Mini. Тепер компанія, схоже, готова повністю виключити його з iPad. На це натякають рендери майбутнього редизайну моделі початкового рівня.

CAD-рендери, за даними видання MySmartPrice, надав виробник корпусів, який працює над аксесуарами для iPad 10-го покоління. Це суттєво змінений класичний дизайн iPad, який роками залишався стабільним.

У 2017 році Apple трохи збільшила розмір дисплея та оновила внутрішнє апаратне забезпечення, але загальний вигляд залишився незмінним.

Схоже, що це зміниться: новий iPad матиме таку ж зовнішність з плоскими сторонами, як і останні iPhone, iPad, 14-/16-дюймовий MacBook Pro та MacBook Air 2022 року.

Кнопка «Додому» залишається, а це означає наявність товстих рамок над і під дисплеєм. Екран має бути більшим за поточну 10,2-дюймову модель, а на задній панелі iPad є перероблена камера, яка нагадує модуль з iPhone X. Оновлений iPad має порт USB-C.

Рендери також включають чотири динаміки, однак це може виявитися неправдою. Лише iPad Pro наразі оснащено чотирма динаміками і навряд чи iPad базового матиме звукову систему як в топових моделях планшетів Apple.

iPad 10-го покоління, ймовірно, анонсують цієї осені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я