Неділя, 23 Червня, 2024

Наступний бюджетний iPad може втратити роз’єм для навушників 3,5 мм

Apple продовжує позбавляти свої гаджети роз’ємів. Вона вже видалили роз’єм для навушників 3,5 мм з усієї лінійки iPhone і кількох моделей iPad, таких як iPad Pro, iPad Air та iPad Mini. Тепер компанія, схоже, готова повністю виключити його з iPad. На це натякають рендери майбутнього редизайну моделі початкового рівня.

CAD-рендери, за даними видання MySmartPrice, надав виробник корпусів, який працює над аксесуарами для iPad 10-го покоління. Це суттєво змінений класичний дизайн iPad, який роками залишався стабільним.

У 2017 році Apple трохи збільшила розмір дисплея та оновила внутрішнє апаратне забезпечення, але загальний вигляд залишився незмінним.

Схоже, що це зміниться: новий iPad матиме таку ж зовнішність з плоскими сторонами, як і останні iPhone, iPad, 14-/16-дюймовий MacBook Pro та MacBook Air 2022 року.

Кнопка «Додому» залишається, а це означає наявність товстих рамок над і під дисплеєм. Екран має бути більшим за поточну 10,2-дюймову модель, а на задній панелі iPad є перероблена камера, яка нагадує модуль з iPhone X. Оновлений iPad має порт USB-C.

Рендери також включають чотири динаміки, однак це може виявитися неправдою. Лише iPad Pro наразі оснащено чотирма динаміками і навряд чи iPad базового матиме звукову систему як в топових моделях планшетів Apple.

iPad 10-го покоління, ймовірно, анонсують цієї осені.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися